Data wydarzenia: 29/05/2020

Rodzaj wydarzenia: Spotkanie,
Kategoria: Literatura,
Wiek:

Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

Marcin Kozioł wraz z bohaterem serii książek o Wombacie Maksymilianie zabierze nas w fascynujący świat dalekich podróży. Zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line z autorem książki, która zdobyła Nagrodę Magellana 2016 – nagrodę główną dla najlepszego przewodnika dla dzieci (ogłoszona przez „Magazyn Literacki Książki”, „Kontynenty” i „Podróże” podczas Warszawskich Targów Książki w maju 2017). Jeśli Wasze dzieci z ciekawością przeglądają powieści przygodowe lub interesują je wyprawy do egzotycznych krajów, to nie może Was zabraknąć. W książkach o Wombacie Maksymilianie fikcyjne wydarzenia rozgrywają się na tle realistycznego świata, dzięki czemu dzieci poznają kulturę, geografię i przyrodę prawdziwych zakątków świata.

Zapraszamy przed komputery dzieci wraz z rodzicami 29 maja, godz. 17:00. Będzie można na żywo zadawać pytania i włączyć się do rozmowy!

Zapisy do udziału w spotkaniu przyjmujemy drogą mailową mbddim@bpmokotow.waw.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie odbędzie się na platformie, do której uczestnicy dostaną link z hasłem dostępu (nie ma konieczności instalacji aplikacji). Zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebooku

Tydzień Dziecka w Warszawie

realizacja estinet.pl