Młodzieżowy dom kultury - ekscytujące zajęcia z okazji dnia dziecka

młodzieżowy dom kultury

30-08-22

Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest co roku w pierwszy dzień czerwca. Dzień ten ma na celu podnoszenie świadomości na temat praw dzieci i młodzieży, jak również zmniejszenie wykorzystywania dzieci i promowanie środowisk przyjaznych dzieciom. Z tej okazji Młodzieżowy Dom Kultury organizuje specjalne wydarzenie dla uczniów. Przeczytaj więcej by zobaczyć jakie atrakcje czekają na młodzież i dzieci.

Pakiet bezpłatnych zajęć dla uczniów z okazji Dnia Dziecka

Zajęcia z modelowania to świetny sposób dla małych dzieci na zaangażowanie swoich rąk, a także wyobraźni. Pozwala im tworzyć nowe kształty i figury od podstaw i tworzyć własne arcydzieła bez żadnych ograniczeń i wytycznych. Zachęć więc swoje dziecko do wykonania modelu z gliny z okazji Dnia Dziecka.

Konkurs rysowania traktorów dla dzieci

Traktory są nie tylko powszechną częścią rolniczego krajobrazu w Indiach. Są też częstym widokiem w okolicy, w której mieszka Twoje dziecko. Niech Twoje dziecko narysuje traktor z okazji Dnia Dziecka. Odbędzie się konkurs malowania traktorów dla dzieci, gdzie będą mogły pomalować traktor używając wybranych przez siebie kolorów.

Zawody w puszczaniu latawców i warsztaty robienia kartek

Puszczanie latawców to zabawa, która może wywołać uśmiech na twarzach zarówno chłopców, jak i dziewczynek z okazji Dnia Dziecka. Przynieś kilka kolorowych latawców na sznurku i pozwól swoim dzieciom puszczać je w niebo podczas pobytu w centrum młodzieżowym. Podczas imprezy odbędą się również warsztaty tworzenia kartek dla dzieci. Może to być świetny sposób dla dzieci, aby wyrazić swoje uczucia poprzez formę sztuki w tym dniu. Warsztaty tworzenia kartek będą miały również inne atrakcje, takie jak robienie papierowych kwiatów i pluszowych misiów.

Autor wpisu @tydziendziecka.waw.pl

Ostatnio na naszym blogu